O firmie

Skontaktuj się z nami:  1-9666 

Jesteśmy Stowarzyszeniem działającym w branży usług transportowych od 27 lat.

Pozwala nam to na stwierdzenie, że mamy bogate doświadczenie w obsłudze różnego rodzaju zleceń, nawet tych bardzo nietypowych. Zrzeszamy pod swym szyldem 250 taksówkarzy.

Proponujemy przewóz osób, bagaży, przesyłek, taxi bagażowe oraz pomoc drogową. Polecamy bezgotówkową obsługę zleceń (Karty Radio Taxi Wawel), wystawiamy rachunki zbiorcze oraz faktury VAT co pozwala na uproszczone księgowanie wielokrotnych przewozów jednym rachunkiem.

Płatności można regulować za pomocą przelewu bankowego do 7 dni po otrzymaniu faktury. Przyjmujemy do rozliczenia za wykonaną usługę karty płatnicze.

Naszą mocną stronę stanowi kadra doświadczonych kierowców, która pozwala na fachową, dyskretną, i miłą obsługę.

Nasze doświadczenie pozwoliło nam na obsługę wielu imprez okolicznościowych takich jak:

  • targi
  • sympozja naukowe
  • jubileusze
  • wybory do władz samorządowych i referenda
  • Wesela
Skontaktuj się z nami

Świadczymy usługi najlepszym Firmom, Hotelom i Bankom w Krakowie.

Stawiamy na jakość usług dzięki wysokiej kulturze osobistej naszych kierowców oraz bardzo dobrej klasy samochodom (także VAN 6 i 7 osobowe). Pod względem jakości i cen usług stawiają nas w czołówce krakowskich firm Radio Taxi.  Serdecznie zapraszamy do współpracy

Akcje charytatywne

Dzięki temu, że SRT Wawel zrzesza ludzi z pasją, pozwala to na prowadzenie także działalności charytatywnych na rzecz głuchoniemych dzieci , czy Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z nami”. Dzięki podobnym inicjatywom porządku publicznego, czy tzw. Organizacje pozarządowe mogą pomagać na wielu płaszczyznach. Jest to nasz mały wkład w Kraków przyjazny dla niepełnosprawnych do którego gorąco zachęcamy inne firmy jak również osoby prywatne.