Kompleksowa obsługa Hoteli

Skontaktuj się z nami:  1-9666 

Radio Taxi WAWEL ma bogate doświadczenie w obsłudze najlepszych krakowskich Hoteli, Apartamentów, pokoi Gościnnych oraz Hosteli.

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając Gościom Hotelowym profesjonalną obsługę. Spełniamy wszystkie życzenia dotyczące Floty TAXI: limuzyny, samochody kombi, mini VAN (6-osobowe) oraz Vany 8-osobowe. Na życzenie Hotelu, wykonujemy transfery Gości: Lotniska (Balice), Dworce oraz inne miejsca wskazane przez recepcje. Organizujemy wyjazdy np. do Oświęcimia, Zakopanego, Wieliczki i innych miejscowości.

Realizowana przez nas kompleksowa obsługa hoteli w Krakowie gwarantuje, że wszyscy klienci korzystający z ich usług, mają zapewniony np. odbiór z dworca, przejazd na lotnisko itd. Proponujemy bezpieczny, terminowy i komfortowy transport gości hotelowych. Jest to wygodna opcja nie tylko dla osób, które podróżują służbowo i zwykle bardzo cenią swój czas. To także sposób na to, aby podnieść prestiż takiego obiektu, udostępniając taksówki przez całą dobę, bez konieczności ich każdorazowego zamawiania.


Oferujemy wysoką jakość kompleksowej obsługi, na którą składają się przede wszystkim standard samochodu i nienaganne maniery kierowców zajmujących się gośćmi. Są to osoby, które wyróżniają się miłą aparycją, komunikatywnością i znajomością języków obcych. W ramach naszej oferty – poza transferami i kursami standardowych – można także zwiedzić miasto lub jego okolice.


Taksówka dla hotelu to gwarancja stałej dostępności do przewozów dla jego klientów – warto rozważyć taką opcję! Zachęcamy do współpracy!

Mając na uwadze profesjonalną obsługę, stosujemy różne formy płatności za wykonaną usługę:

  • kursy bezgotówkowe (rozliczenie Hotel - Wawel TAXI)
  • kursy na vouchery (rozliczenie Hotel - Wawel TAXI)
  • kursy gotówkowe
  • kursy na karty płatnicze oraz kredytowe - TERMINALE ELEKTRONICZNE w TAKSÓWKACH

Informujemy o możliwości podstawienia taksówki z kierowcą mówiącym w języku obcym.

Możliwość negocjacji cen!