Oferta biznesowa - taxi dla hoteli

Skontaktuj się z nami:  1-9666 

Taksówka biznesowa - Kraków

Chcesz zapewnić swoim gościom hotelowym taksówkę bez względu na porę dnia i nocy? Skorzystaj z usług Wawel TAXI! Działamy przede wszystkim na terenie Krakowa oraz okolic. Gdy jednak klienci zażyczą sobie dalsze kursy, jesteśmy również do ich dyspozycji.

 

Prowadzisz firmę? Nasza oferta jest również dla Ciebie! Działamy bowiem także jako taxi biznesowa, co w praktyce oznacza, że proponujemy atrakcyjne cenowo przewozy dla klientów, z którymi współpracujesz. Oprócz tego zapewniamy realizację innych przewozów służbowych świadczonych na rzecz Twojego przedsiębiorstwa.

 

Dla podmiotów biznesowych, które zdecydują się na współpracę z nami, oferujemy atrakcyjne stawki!

Taksówka dla gości hotelowych i innych klientów

 

Z nami pasażer dojedzie do celu szybko i bezpiecznie. Dostarczymy gości z lotniska lub innego miejsca pod każdy hotel! Taxi, które zamówią Twoi klienci, odwiezie ich, gdzie sobie tylko zażyczą na terenie Krakowa lub okolic! Chcesz podnieść jakość swoich usług? Przekonaj się, że taksówka dla gości hotelowych jest wielkim udogodnieniem i rozwiązaniem, z którego chętnie klienci korzystają.

 

Trzeba odebrać Twoich kontrahentów z lotniska i przywieźć na zorganizowane przez Ciebie spotkanie? A może wybierasz się na konferencję, event branżowy lub inne wydarzenie i potrzebujesz transportu? Nasza taksówka biznesowa jest do Twojej dyspozycji!

 

Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom lub gościom z hotelu lepszą obsługę albo wygodnie podróżować służbowo w różne miejsca na terenie Krakowa oraz inne w Polsce lub na świecie, wybierz Wawel TAXI!